معنا و تفاوت واژه ...؟ tag:http://7ganj.mihanblog.com 2019-09-11T10:32:08+01:00 mihanblog.com معرفی سایت برای دانلود آهنگ های جدید 2019-08-23T12:55:22+01:00 2019-08-23T12:55:22+01:00 tag:http://7ganj.mihanblog.com/post/5 خبر خبری شیک پلاس افتتاح گردید . شیک پلاس صرفا برای ترقی موسیقی پاپ مجاز بهره‌برداری شده‌است و همه مطالب این وب سایت طبق ضوابط کشور ایران می‌باشد . همه ترانه های مندرج  و بخش دانلود آهنگ جدید در وبسایت از هنرمندان این اثر ها اجازه گرفته شده‌است از درج ترانه های غیر مجاز , رپ و شبیه جدا دوری می کنیم . از درج گالری موسیقی مجاز پخش بازار جدا دوری می‌کنم گالری هایی در‌این وب سایت درج می شود که جواز پخش اینترنتی گرفته اند . گالری های مجاز پخش بازاری بصورت دمو و یا این که یکی‌از ت
Chic plus

شیک پلاس افتتاح گردید . شیک پلاس صرفا برای ترقی موسیقی پاپ مجاز بهره‌برداری شده‌است و همه مطالب این وب سایت طبق ضوابط کشور ایران می‌باشد .
همه ترانه های مندرج  و بخش دانلود آهنگ جدید در وبسایت از هنرمندان این اثر ها اجازه گرفته شده‌است از درج ترانه های غیر مجاز , رپ و شبیه جدا دوری می کنیم .
از درج گالری موسیقی مجاز پخش بازار جدا دوری می‌کنم گالری هایی در‌این وب سایت درج می شود که جواز پخش اینترنتی گرفته اند .
گالری های مجاز پخش بازاری بصورت دمو و یا این که یکی‌از ترانه ها درج خواهد شد صرفا و صرفا جهت شناخت یا این که حالا و هوای گالری فوق با ما باشید
 
www.chic-plus.com
]]>
فیسبوک در آینده 2019-03-14T06:59:36+01:00 2019-03-14T06:59:36+01:00 tag:http://7ganj.mihanblog.com/post/4 خبر خبری شما در حال تبدیل شدن به یک تبلیغ کننده فیس بوک بهتر هستید. دیروز، فیس بوک اعلام کرد که معیار مربوط به میزان ثبت آثار غرق شده - معیار آگهی سطح است که اساسا به شما می گوید که آگهی شما هر کدام خوب است و با سه معیار جدید جایگزین می شود: رتبه بندی کیفیت رتبه بندی امتیازات انگیزش رتبه بندی تبدیل نرخ بیایید عمیق سیر کنیم پس از بررسی دقیقتر در Relevance Score و معیارهایی که آن را جایگزین می کنند، ما درباره اینکه چرا فیس بوک این کار را انجام می دهد، چرا این خبر خوب است و چگون شما در حال تبدیل شدن به یک تبلیغ کننده فیس بوک بهتر هستید.
فیس بوک، غروب آفتاب، لینک، امتیاز، سرچین

دیروز، فیس بوک اعلام کرد که معیار مربوط به میزان ثبت آثار غرق شده - معیار آگهی سطح است که اساسا به شما می گوید که آگهی شما هر کدام خوب است و با سه معیار جدید جایگزین می شود:

  • رتبه بندی کیفیت
  • رتبه بندی امتیازات انگیزش
  • رتبه بندی تبدیل نرخ

بیایید عمیق سیر کنیم پس از بررسی دقیقتر در Relevance Score و معیارهایی که آن را جایگزین می کنند، ما درباره اینکه چرا فیس بوک این کار را انجام می دهد، چرا این خبر خوب است و چگونه می توان از آن پیشی گرفت.

نمره مربوطه چیست و جایگزین آن چیست؟

چیزی که من تمایل به آن را به عنوان یک نسخه پیچیده تر از نمره کیفیت گوگل در نظر می گیرم، Relevance Score به شما می گوید که آگهی شما مناسب و جذاب است. این فیس بوک راهی برای گفتن است که آیا شما یک کار خوب انجام می دهید یا خیر.

امتیاز مربوطه در سطح آگهی اندازه گیری می شود و هر دو را تعیین می کند که چه مقدار برای یک کلیک پرداخت می کنید و چگونه اغلب آگهی خود را به کاربران فیس بوک خدمت می کنید . اگر تبلیغ شما به مخاطبان مورد نظر شما اهمیت نداشته باشد ، فیس بوک شما را به خاطر پرداخت خدمت به آن ها به شما محول می کند، و تا حدی نیز به آن عمل می کند. به طور خلاصه، اگر آگهی شما به مخاطبان مورد نظر شما بسیار مرتبط باشد، فیس بوک شما را با کم کردن شارژ کردن و خدمت به تبلیغ بیشتر، به شما پاداش می دهد .

"این همه خیلی ساده است، کنور. آیا مطمئن هستید که شما فقط گنگ نیستید؟ "

اسب خود را نگه دارید هنگامی که به اجزای Relevance Score می آید، همه چیز کمی بصری تر می شود. فیس بوک آگهی خود را یک امتیاز مربوط به پیروی می کند پس از آن که چند صد بار خدمت کرده است، به طوری که فیس بوک به اندازه کافی داده ها را برای پیش بینی عملکرد تحصیلی ارائه می دهد.

فیس بوک غروب آفتاب - ارتباط - نمره - عوامل

هر بار که آگهی شما اجرا می شود، فیس بوک به هدف مبارزات انتخاباتی و مخاطبان هدف خود می اندیشد تا تعیین کند که چه افرادی به چه کاری می خواهند انجام دهند. به عبارت دیگر، امتیاز مربوط به آگهی شما بر اساس عملکرد مورد انتظار است . مرتب به مبهم، نه؟

ما در یک دقیقه بیشتر صحبت خواهیم کرد. در ضمن، در اینجا یک نگاه دقیقتر به معیارهای جدیدی که نمره Relevance Score را جایگزین میکنند:

  • رتبه بندی کیفیت کیفیت آگهی شما را در مقایسه با دیگران که برای یک مخاطب رقابت می کنند، اندازه گیری می کند.
  • رتبه بندی انگیزش در رتبه بندی میزان انتظار قرار می گیرد که میزان آگهی شما در مقایسه با سایر رقبا برای مخاطب مشابه باشد.
  • رتبه بندی میزان تبدیل، میزان مورد انتظار برای آگهی شما را در مقایسه با سایر افرادی که هدف همان هدف را دنبال می کنند و رقابت برای یک مخاطب مشابه، اندازه گیری می کند.

این معیارها را در حسابهای فیس بوک خود در چند هفته آینده ببینید. امتیاز مربوطه تا تاریخ 30 آوریل به پایان خواهد رسید.

چرا Relevance Score از بین می رود؟

از آنجا که آن را به شما بسیار کمک نمی کند.

برای توضیح: فیس بوک جایگزین امتیاز مربوطه با معیارهای جدید است تا دیدگاه متمرکز و گرانشی از عملکرد کمپین را به شما نشان دهد . همانطور که پیشتر گفتم، ریاضیات پشت رکورد Relevance، این چیزی نیست که بصری باشد. اگر متوجه شده اید که آگهی شما دارای امتیاز مربوطه از 5 است، اما شما کاملا مطمئن نیستید که حتی این بدان معنی است که برای شما خوب است؟ چگونه استراتژی خود را به پیش می برید؟

برای پاسخ به سوالات خودم:

  1. خوب نیست.
  2. این کار نمی کند

من با متخصص سرپرست ما، کریستینا صحبت کردیم تا او را در این خبر ببریم. "من واقعا هیجان زده در مورد این،" او به من گفت. "این معیارهای جدید شما را به اطلاعات بیشتری نسبت به امتیاز مربوطه پاسخ می دهد." او در ادامه به اشاره به Relevance Score به عنوان "جعبه سیاه" برای تبلیغ کنندگان فیس بوک اشاره کرد - چیزی که شما نمی توانید به طور کامل درک و یا به طور قطعی بهبود بخشد.

]]>
ابزار سایت و وبلاگ 2019-03-14T06:50:22+01:00 2019-03-14T06:50:22+01:00 tag:http://7ganj.mihanblog.com/post/3 خبر خبری ابزار سایت و وبلاگوب سایت کد ابزار برترین ارائه دهنده کد ها و ابزار های مورد استفاده در سایت ها و وبلاگ ها میباشد. این وب سایت سعی بر ارائه کد ها و ابزار های کارا در زمینه زیباسازی و البته کار آمدی سایت شما دارد. تمامی ابزار های طراحی شده به زبان شیرین فارسی بوده و از گرافیک بسیار بالایی برخوردار است.عموماً افراد به دنبال ابزار های بهینه با مصرف بسیار کم از منابع هستند که این مورد بسیار نادر است ، مخصوصاً اگر در بین ابزار های فارسی به دنبال این مورد باشید متاسفانه مورد قابل قبولی را نخواهید یافت

ابزار سایت و وبلاگ

https://www.codeabzar.com
]]>
تاریخ وبلاگ نویسی !! 2019-02-27T12:24:54+01:00 2019-02-27T12:24:54+01:00 tag:http://7ganj.mihanblog.com/post/1 خبر خبری  وبلاگ ها از زمان آغاز فروتنانه خود، راه طولانی ای را طی کرده اند. امروزه بخشی از فرهنگ جریان اصلی ماست، بعدها یک دفتر خاطرات شخصی و یک خروجی برای برنامه های اولیه وب بود.امروزه وبلاگها بیش از خاطرات شخصی هستند که به صورت آنلاین منتشر می شوند. گاهی اوقات به نظر می رسد مثل هر کس یک وبلاگ دارد. آنها به ما در ساخت یک نام تجاری شخصی، جذب مشتریان بالقوه، کسب و کار ما نزدیک تر به مشتریان ما کمک می کنند و اخبار، شایعات و واقعیت های جالب را در اختیار ما قرار می دهند - همه در همان زمان.اما چگونه و سالهای اولیهوبلاگ نویسان تمام وقت به سال 1994 میرسند، زمانی که یک دانشجوی کالج جاستین سالن سایت Links.net خود را ایجاد کرد. طبق گفته هال، او سایت را ایجاد کرد تا بتواند نوشتن خود را آنلاین کند. این سایت بسیار ساده بود و شامل مجموعه ای از لینک های جاستین جالب در هنگام مرور وب و همراه با چند عکس. با این حال، به لطف سایت او، او "پدر بنیانگذاران وبلاگنویسان شخصی" نامگذاری شد.به دنبال مثال او، بسیاری دیگر شروع به زندگی شخصی خود را به صورت آنلاین به اشتراک گذاشتند. این اقدامات انتشار اولیه، "روزنامه های آنلاین" یا "صفحات شخصی" نامیده می شد. تا 1997، اصطلاح "وبلاگ" توسط یورن برگر برای توصیف یكی از فعالیت های اینترنتی اش طراحی شد. درست مثل وبلاگهایی که امروز می دانیم، جدیدترین لینک های Barger جمع آوری شده در بالای صفحه ظاهر شد، و فشار ورودی های قدیمی تر به صفحه را نشان می دهد.فقط یک سال بعد اولین وبلاگ در یک سایت خبری ثابت منتشر شد، زمانی که Jonathan Dube گزارشگر طوفان بانی برای ناظری شارلوت بود. ]]>